Remonts vannasistabā: piecas alternatīvas flīžu grīdai

Nereti liekas, ka vannaistaba ir telpa, kuru remontējot nav nepieciešamības meklēt radošus risinājumus un dažādas interesantas dizaina detaļas, pietiek ar standarta materiāliem un mēbelēm, galvenais, lai nebūtu par maz vietas.

Tomēr tas ir maldīgs priekšstats. Plānojot sanitārā mezgla remontu, nesteidzies iegādāties grīdas flīzes. Pastāv daudzi citi interesanti varianti vannasistabas grīdas izveidei.

Vinila grīda

Vannasistabā var izmantot ruļļveida un flīžu veida vinilu. Tas ir silts, taustei patīkams un drošs materiāls, kas lieliski piemērots vannasistabai. Šī grīda var būt glancēta, matēta, raupja, kā arī var būt marmora vai koka imitācijā veidota. Trūkums – šāda grīda nav ilgizturīga, bet tāpēc arī nav dārga.

Koka grīda
Liekas, ka koks nav pats praktiskākais variants šādai mitrai telpai. Tomēr mūsdienas tiek ražoti speciāli vannasistabai paredzēti parketa dēļi – dabīgi, silti, ekoloģiski un ļoti skaisti.

Akmens grīda
Grīdas, kas veidotas no dabīgā vai mākslīgā akmens izskatās ļoti stilīgi. Turklāt akmens pasargā no mitruma, nerodas sēnīte, tas ir ilgizturīgs un nokalpos daudz gadus. Vienīgais trūkums – šādas grīdas ir diezgan slidenas, un vannasistabā tas ir īpaši bīstami.

Metāla grīda
Papildu keramiskām flīzēm pastāv arī metāla grīdas flīzes, kas paredzētas vannasistabai. Šādām flīzēm ir gumijas pamatne, tās ir izturīgas un izskatās ļoti neparasti un mūsdienīgi.

Uzlejamās grīdas
Šāda grīda lieliski pasargās vannasistabu no mitruma un sēnītes. Tā īpaši izceļas ar savu skaisto izskatu, ilgizturību. Ir viegla kopšanā. Ja gribas kaut ko īpaši interesantu, tad var pievērsties uzlejamām grīdām ar 3D attēlu.

Foto:  Theodore Black/flickr.com; Bartosz Mikołajczyk/flickr.com;


=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

Komentēšanas noteikumi!